مهرویلا

شرکت مهرویلا با ماهیت مسئولیت محدود و با همت تیمی متشکل از متخصصان حوزه معماری و عمران به پشتوانه جمعی از پیمانکاران و استادکاران مجرب و کارآزموده با هدف مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی، دکوراسیون داخلی، محوطه سازی و ... پا به عرصه فعالیت گذاشته است.

با ما آشنا شوید

ارتباط با ما

تلفن تماس

۵۲۱۸ ۳۳۲۰ ۰۱۱,
۵۳۰۳ ۰۸۷ ۰۹۱۲

ایمیل

info@mehrvilla.com

آدرس

مازندران، ساری، بلوار طالقانی، جنب خیابان معلم، ساختمان سینا، طبقه پنجم ، شرکت مهرویلا

  • +98 912 087 5303
  • info@mehrvilla.com

پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش

پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش
پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش
پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش
پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش
پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش
پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش

پروژه طراحی داخلی منزل مسكونی درخشش

نام پروژه: درخشش 

محل پروژه : ساری - پیروزی 

در زمان مراجعه كارفرمای عزیز به مهرویلا و درخواست ایشان مبنی بر طراحی داخلی منزل مسكونی ایشان و بازدید از پروژه ما با آپارتمانی نوساز با پتانسیل بالا و مشكلات فنی و كاربردی و بی روح و بی انرژی مواجه بودیم. طبق روال شركت مهرویلا مصاحبه ای دقیق با تمام خانواده انجام و نیاز ها و علاقمندی های ایشان به ثبت رسید . 

با خانواده ای پرانرژی و حساس و دوست داشتنی مواجه بودیم. پس هدف اصلی ما انرژی بخشیدن به محیط و در عین حال به تعادل رساندن این انرژی و ایجاد سكون و آرامش همراه با شور و نشاط قرارگرفت. در این پروژه هم متاسفانه همچون دیگر ساختمانها به هویت بخشی بخش های مختلف مانند ناهارخوری و پذیرایی و نشیمن و تراس و ورودی در طراحی داخلی و دكوراسیون بی توجهی شده و فضایی یكدست ایجاد شده بود. 

خطوط طراحی بر مبنای هویت بخشی به فضاها قرارگرفت. وجود اختلاف سطح در پذیرایی و عدم وجود نور مستقیم در آشپزخانه از نواقص طراحی در این پروژه بود كه ما با برداشتن یك جداره از مطبخ و جداسازی مطبخ بصورت حرفه ای و حسی در طراحی آشپزخانه نور زنده را به فضا واردكردیم و با ایجاد فضای ناهارخوری مستقل در كنار آشپزخانه موفق به رفع این مشكل هم شدیم. 

در این پروژه همچون دیگر پروژه های مهرویلا به مسائلی همچون :نوآوری و به روز بودن و انرژی بخشی و آرامش و آینده بینی توجه شده است. و نام پروژه با توجه به نوع طراحی آن (درخشش) در نظر گرفته شد.طراحی ورودی و طراحی نشیمن و طراحی پذیرایی در كنار فضایی برای تفریح و آرامش با هویت بخشی های مجزا به فضاها بوسیله طراحی داخلی خاص انجام شد. و ما در ابتدا از پرده های موجود در بازار برای پروژه استفاده كردیم كه با درخواست كارفرمای خوش ذوق كه درخواست طراحی خاصی برای پرده ها داشتن و نمیخواستن از پرده های پارچه ای استفاده كنن طراحی خاص در فاز دوم پروژه برای پرده ها انجام شد . 

در طراحی اتاق خواب و كلوزت هدف. ایجاد فضای آرام بخش و محیطی امن برای صحبت در تظر گرفته شد . در تراس شمالی محیطی بصورت طراحی كارگاه شخصی قرار گرفت كه پتانسیل لازم برای كارفرمای اهل فن ما را داشته باشد. در طراحی تراس جنوبی طراحی كافه ای با توجه به علاقه كارفرمای عزیز انجام شد. 

و اما در مورد طراحی اتاق كودك برای كارفرمای كوچك و دوست داشتنی و پرانرژی ما با هدف نظم بخشیدن به این انرژی و جداسازی حسی میان بازی و مطالعه و توجه خاص به هردو طراحی خاص اتاق كودك انجام شد. انتخاب رنگ ها و متریال ها در طراحی تخصصی و اصولی كاملا بر مبنای اصول روانشناختی و انسان شناسی انجام میشود و كاری كاملا علمی و تخصصی در دكوراسیون داخلی میباشد.

مکان پروژه

ساری

موبایل

+98 912 087 5303

دیدن تصاویر بیشتر

کلیک کنید